TURBO FAT KILLER/500 ml

Neohodnoceno
 
Akce Novinka Efekt lupa
 

Nový  převratný "spalovač" na bázi přírodních rostlinných extraktů.

629 Kč    
Kód produktu TFK/MP/500
Značka MULTIPOWER
Kategorie Sportovní výživa
 

TURBO FAT KILLER       

nový  převratný "spalovač" na bázi přírodních rostlinných extraktů,  moderní výjmečné složení !!!

Fiit-NS®, Svetol®, Ginseng, Guarana

 Kromě karnitinu (Carnipur®), obsahuje nový Turbo Fat Killer dva extrakty Svetol® (Naturex) a Fiit-ns® (Fytexia), které byly vyvinuty přímo pro váhový management. Jejich účinky na energetický metabolismus pro množství obsažené ve výrobku byly potvrzeny vědeckými studiemi.

Svetol® byl extrahován ze speciální odrůdy zelené kávy (Robusta Pierre) s vyváženým profilem chlorogenových kyselin (45-50 %) a obsahem 50-55 % polyfenolů. Dává uživateli to nejlepší z kávy, neužitečné látky jsou během procesu výroby odstraněny. Klinickou (dvojitě slepou a placebem kontrolovanou) studií pro suplementaci 400 mg Svetolu denně bylo prokázáno, že Svetol® má zeštíhlující efekt a zvyšuje poměr netučné svalové hmoty vůči tuku. Existují 2 synergické mechanismy působení: snížení absorpce glukózy ve střevech a snížení glykogenolýzy v játrech, což v důsledku vede k využití tuku jako zdroje energie.

 

Fiit-NS® je extrakt z ovoce a zeleniny standardizovaný na polyfenoly a vitamín B3 (niacin). Obsahuje více než 60 % polyfenolů, 15 % flavonoidů a 1,8 % niacinu. Klinickou studií pro denní příjem 900 mg byl prokázán úbytek hmotnosti oproti placebu a zachování vitality a pocitu spokojenosti (well being). Fiit-NS kombinuje známé energetické účinky vitamínu B3 a sílu polyfenolického extraktu bohatého na naringin, katechin galát a EGCG (epigalokatechin galát).

 

Další účinné látky L-citrulin-L-malát  a guarana pomáhají během sníženého energetického příjmu snižovat únavu, zvyšovat koncentraci a výkon. Extrakt žen-šenu má funkci harmonizující, přispívá k překonání únavy a stresu.

 

Doporučené užívání:  2 x denně 25 ml  nejlépe mezi jídly. Určeno k přímé spotřebě nebo po zředění do nealkoholického nápoje.

Obsah: 500ml 

Upozornění: Zajistěte si dostatečný přísun tekutin během dne a neužívejte večer vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu. Nekombinujte s alkoholem, kávou a sedativy. Váš příjem kofeinu nesmí překročit 300 mg denně.

 TFK_plakat.pdf

Účinné látky

25ml

L-carnitin 100 %

500

Fiit NS - 60 % polyfenoly, 25 % falvonoidy, 1,8 % vit. B3

450

L malát, L-citrulin

420

guarana (22% kofein)

276

Svetol (45-50 % chlorogenové kyseliny)

200

ginseng 10% ginsenosidy

25

kofein přirodní

92

Vitamín B3

8 mg (50 % DDD*)

* % doporučené denní dávky

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: