Kettler Recumbent bike RE 7 ***

Neohodnoceno
 
 • indukční brzdný systém
 • střed:kuličková ložiska
 • čtyřhrany pro uchycení klik.
 • převod: plochý řemen s napínákem
 • pedály s nastavitelnými řemínky
 • nosnost : 150 kg
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 39 990 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–8 %)
36 990 Kč    
Kód produktu KE 7688-000
Značka Kettler
Kategorie Recumbent bike
Záruka 3 roky
 

Kettler Recumbent bike RE 7

 

Programovatelný ergometr s možností připojení k počítači.Multifunkční Recumbent RE 7 se vyznačuje robustní konstrukcí speciálně navrženou tak, aby byla snadno přizpůsobitelná osobám s různou tělesnou výškou a zároveň umožnila nadstandardní zatížení do 150 kg. Prostřednictvím tréninkového počítače s podsvíceným displejem si lze jednoduše nastavit cílové hodnoty, případně vybírat ze 48 integrovaných tréninkových programů včetně pulsem řízených módů. V paměti počítače mohou být trvale uložena osobní data pro 4 osoby současně. Recumbent bike je německé výroby a tato tradice Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Pro koho je recumbent bike vhodný

Programovatelný recumbent Kettler RE 7 vychází z nejmodernějších poznatků a technologií na trhu aerobních fitness trenažérů a je určen jak pro domácí trénink, tak také pro profesionální sportovce či rehabilitační centra. Vhodný je rovněž k lékařským účelům a pro další použití, při nichž je vyžadována robustní konstrukce, stabilní opora zad a široká škála nastavení zátěže s důrazem na přesné měření výkonu. Snadnou a pohodlnou obsluhu ocení zejména starší lidé, kteří se chtějí nenásilným tréninkem udržovat v kondici, ale i lidé se sníženou pohyblivostí, kteří se potřebují pozvolna rehabilitovat například po úraze.

Speciální funkce recumbent bike Kettler RE 7

 • Propojení s osobním počítačem. Díky komunikačnímu rozhraní USB lze trenažér propojit s osobním počítačem a využít tak specializovaných programů, které výrazně rozšiřují možnosti tréninku (například on-line závody).
 • Pokročilá technologie e-SYS. Garance perfektně sladěného tréninkového počítače a indukčního systému s mechanickými součástmi při zachování vysoké ergonomie.
 • Indukční brzdný systém řízený počítačem. Kalibrovaný brzdný systém je založen na indukční cívce, ovládané tréninkovým počítačem. Tréninkový počítač přesně nastavuje brzdný odpor v závislosti na aktuální kadenci, tak aby bylo dosaženo požadovaného výkonu. Rozsah zátěže je zadáván v rozmezí 25-400 W (v krocích po 5 W). Zátěž je nastavována s přesností 3 %, což je garantováno z výroby přiloženým protokolem o kalibraci brzdného systému.
 • Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu podle věku a zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže a udržuje tak optimální tréninkové tempo.
 • Rám ze značkové oceli s hlubokým nástupem. Extrémně hluboký nástup umožňuje velmi pohodlné nasedání na ergometr, a to i při pohybové indispozici. Robustní konstrukce rámu je navržena pro vyšší postavu a pro nadstandardní zatížení 150 kg

Další parametry recumbent bike Kettler RE 7

 • Tréninkový počítač. Přehledný podsvícený displej VGA/LCD-Kombi značky SIEMENS se zátěžovými profily měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání, spotřebu energie v závislosti na stupni zátěže a okolní teplotu. Optická i akustická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Průměrné tréninkové hodnoty se zobrazují v průběhu tréninku i po jeho skončení.
 • Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob + 1 hosta. Osobní profil zahrnuje definici dat (tělesná výška, váha, datum narození), kterých se využívá pro výpočet BMI, vynaložené energie a pro určování kardiozón.
 • Programové vybavení. Celkem 48 programů, z toho 10 programů se zátěžovým profilem, 10 uživatelsky nastavitelných zátěžových profilů, 5 přednastavených pulsních profilů, 10 uživatelsky nastavitelných pulsních profilů a pulsem řízené programy (Fat/Fit/manual). Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual). Funkce Count-up/Count-down a Warm-up/Cool-down.
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Ochrana zařízení před agresivním potem.
 • Tichý převodový systém. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku pomocí plochého průmyslového řemene s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 10 kg je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:8.
 • Vybavení trenažéru. Komfortní sedlo s možností výškového a horizontálního posuvu včetně polohování opěrky zad, odkládací plocha na knížku nebo časopis, samonastavovací řeménkové pedály, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím bezdrátového hrudního pásu, který měří s přesností EKG, nebo ušní upínkou (oboje součástí).
 • Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 150 × 61 × 105 cm.

 Trénink na recumbent bike Kettler RE 7 - posilované partie a vliv na zdraví

 •  dolní polovina těla: stehna, lýtka,hýždě
 • plíce, kardiovaskulární systém

Jízda na recumbent bike příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Tento typ tréninku umožňuje především komplexní posilování všech svalových partií dolních končetin, a je proto vhodný nejen pro udržování kondice, spalování tuků a prevenci zdravotních komplikací. Díky své nenáročné obsluze a manipulaci je ideální také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.

Použité technologie

 • elektromagnetický indukční brzdný systém
 • pedály s nastavitelnými řemínky
 • e-SYS
 • elektronika SIEMENS
 • KETT.NET
 • přijímač signálu POLAR

Servis a záruky

Recumbent bike Kettler RE 7, navržen v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment Kettler garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod). Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce Kettler trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

 

Kde nakoupit/vyzkoušet

 

Rotoped si můžete před nákupem vyzkoušet v naší kamenné prodejně Brno, Drobného 45 a,případně se o vhodnost trenažéru s námi poradit.

 

Kvalita značky Kettler

 

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/5, třída HB, bezpečnostní volnoběh
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

 

 

 

Kettler Recumbent bike RE 7

Tréninkový počítač Parametry
Měření výkonu ve Wattech ano
Tréninkový čas ano
Tréninková vzdálenost ano
Celková vzdálenost ano
Rychlost ano
Frekvence šlapání ano
Spotřeba energie ano
Hodiny a datum ano
Průměrné hodnoty na konci tréninku ano
Uložení osobních dat do paměti 4 osoby + host
Displej / grafické zobrazení VGA / LCD
Podsvícení displeje ano
Čtečka čipových karet ne
Snímání pulsu ušní upínka + hrudní pás (součástí)
Integrovaný přijímač signálu Cardio Puls Setu ano
Signalizace překročení horní hranice pulsu procentuální údaj, optický a akustický varovný signál
Měření vydýchávacího pulsu s vyhodnocením ano
Aerobní tréninkové zóny (fat / fit / manual) ano, s barevným znázorněním
Manuální nastavení zátěže ano
Možnost předvolby cílových hodnot ano
Celkový počet tréninkových programů 48
Přednastavené Wattové profily 10
Uživatelsky nastavitelné Wattové profily 10
Pulsem řízené programy 1
Přednastavené pulsní profily 5
Uživatelsky nastavitelné pulsní profily 10
Programy Count-up a Count-down ano
Programy Warm-up a Cool-down ano
Nepropustná foliovaná klávesnice ano
PC rozhraní KETT.NETT USB
Technické parametry Specifikace
Brzdný systém indukční
Převodový systém plochý, podélně drážkovaný průmyslový řemen
Poměr otáček střed / setrvačník 1:8
Hmotnost setrvačníku 10 kg
Regulace výkonu nezávisle na otáčkách
Rozsah výkonu 25 - 400 W (po 5 W krocích)
Osazení středového složení průmyslová ložiska
Rychlé nastavení výšky sedla ano
Horizontální posuv sedla ano
Gelové sedlo ne
Hluboký nástup ano
Nastavení řidítek ne
Pedály s nastavitelnými řemínky
ano
Vzdálenost pedálů od sedla (min / max) 70 / 97 cm
Kolečka pro přepravu ano
Vyrovnávací mechanismus nerovností podlahy ano
Síťová přípojka (230 V / 50 Hz) ano
DIN EN třídy DIN EN 957-1/5, třídy HA
Pro maximální tělesnou hmotnost 150 kg
Hmotnost trenažéru vč. obalu 78 kg
Rozměry po sestavení (d x š x v) 150 x 61 x 105 cm
Hmotnost 71.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: