G-BOMB/Scitec Nutrition/500g

Neohodnoceno
 
 
Aminokyselina glutamin, dobře známá a účinná součást mnohých suplementů, tvoří až 60 % celkového obsahu aminokyselin ve svalech a plní různě důležité funkce v organizmu.
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 800 Kč
Ušetříte 80 Kč (–10 %)
720 Kč    
Kód produktu SCI/GB/500
Značka SCITEC NUTRITION
Kategorie Aminokyseliny
Záruka 2 roky
 

Aminokyselina glutamin, dobře známá a účinná součást mnohých suplementů, tvoří až 60 % celkového obsahu aminokyselin ve svalech a plní různě důležité funkce v organizmu. Podporuje imunitní systém, tedy celkový zdravotní stav člověka. Stimuluje proteinovou syntézu, bráni odbourávání svalové hmoty, snižuje hladinu kortizolu a působí na růst buněk. Glutamin zvyšuje hladinu růstového hormonu v organizmu až o 400 %! Stabilizuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje glykogenové zásoby a snižuje chuť na sladkosti. Výzkumy dokázali, že po intenzivním tréninku klesá hladina glutaminu v organizmu až na 50 %!

Jediným problémem glutaminových suplementů je, že většinou obsahují volnou formu L-glutaminu, která je velmi nestabilní. I když je to důležité pro celkové zdraví a tedy i lepší výkonnost ve sportu, jednoduchá forma L-glutaminu není příliš vhodná pro svalové buňky. Tento problém jsme vyřešili v našem novém produktu G-BOMB, založeném na multi-vektor matici, která se skládá ze čtyř různých forem glutaminu. Obsahuje volný glutamin pro podporu trávení a imunitního systému, a také ostatní stabilnější formy glutaminu, které jsou biologicky přijatelnější pro svalové buňky a zabezpečují jejich maximální růst.

G-BOMB neobsahuje cukr ani aspartam!

Důležité upozornění: Produkt obsahuje látky, podporující jeho využití, které mohou mít vliv na účinky léků, které užíváte. Je proto nutná konzultace s lekařem ještě před užíváním produktu!

Příchuť: ledový čaj

Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku (14 g) produktu v 300–400ml vody. Pijte 1 dávku 30minut před tréninkem a 1 dávku hned po tréninku. Další dávky můžete přidat několikrát (i 6 krát) v průběhu dne, nejlépe před spaním nebo mezi jídly, což pomůže snížit chuť na sladkosti během diety.

Velikost 1 dávky: 14 g

Hmotnost: 420 g – 30 dávek

Každá dávka obsahuje: RDA %

Kalorie 15 kcal

Sacharidy 3 g

Cukry 0 g

G-BOMB multi-vector glutamin matrix

N-acetyl-L-glutamin

volný L-glutamin

glutamin-ethylester

* L-alanyl-L-glutamin

Složení: N-acetyl-L-glutamin, L-glutamin, glutamin ethyl ester, L-alanyl-L-glutamin, maltodextrin, kyselina citrónová, přírodní a umělé aroma, sucralosa, barviva.

Hmotnost 0.609 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: