Kettler TRACK 5 běžecký trenažér ***

30 hodnocení
 
 • pás motorový s programy-výkon: 2,5 /6,4 PS
 • patentované odpružení běžecké plochy
 • rychlost(km/h):0,8 - 20 km/h,po 0,1 km/h
 • motorické nastavení stoupání :0 - 12°
 • běžecká plocha: 145 x 51 cm
 • nosnost: 140 kg
Dostupnost Na dotaz
44 990 Kč    
Kód produktu KE 7885-400
Značka Kettler
Kategorie Běžecké pásy
Záruka 5 let
 

Běžecký trenažér Kettler TRACK 5

Běžecký trenažér Kettler TRACK 5 je vybaven patentovaným systémem odpružení, bezpečnostní STOP-pojistkou, systémem Easy Roller a komfortní běžeckou plochou o rozměrech 145 × 51 cm. Přesvědčuje nejen kompaktním designem, ale především svými funkčními vlastnostmi: vybírat můžete z 16 integrovaných tréninkových programů, včetně 4 programů řízených pulsem a využít lze i možnosti nastavení předvolby cílových hodnot. Přehledný displej tréninkového počítače se 7 permanentně zobrazenými funkcemi je snadno ovladatelný a poskytuje dokonalý přehled o všech měřených hodnotách. Běžecký trenažér Kettler Track 5 navíc disponuje komunikačním rozhraním pro snadné připojení k uživatelskému PC. Díky tomu si lze trénink zpestřit o doplňující software World Tours 2.0, se kterým lze trénovat na reálných trasách po celém světě.

Pro koho je běžecký trenažér vhodný

Trénink na běžeckém pásu je nezbytný pro všechny náročné sportovce, kteří potřebují intenzivní přípravu například na závody. Na trenažéru Kettler TRACK 5 si mohou intenzivní domácí trénink dopřát běžci bez ohledu na vlastní fyzickou zdatnost. Ocení jak plynulé elektronické nastavení rychlosti běhu či stupně stoupání, tak i dokonale odpruženou běžeckou plochu.

Speciální funkce běžeckého trenažéru Kettler TRACK 5

 • Patentované odpružení Shock Absorber. Stabilní, sklopný a robustní rám s patentovanou technologií odpružení běžecké plochy šetří klouby a tlumí nárazy i při intenzivním tréninku. Boční madla jsou dostatečně pevná pro případné přidržování během trénování.
 • Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu podle věku a zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku regulací rychlosti a sklonu.
 • Speciální ochranný mechanismus. Součástí je bezpečnostní STOP-pojistka ve formě magnetického klíče pro případ potřeby rychlého zastavení (například při pádu či jiných neočekávaných situacích).

Další parametry běžeckého trenažéru Kettler TRACK 5

 • Tréninkový počítač. Přehledný displej 3D Black MATRIX se zeleným podsvícením. Permanentní zobrazení hodnot pro 7 funkcí. Měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost a spotřebu energie. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6.
 • Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob. Osobní profil zahrnuje definici dat (tělesná výška, váha, datum narození), kterých se využívá pro výpočet BMI, vynaložené energie a určování kardiozón.
 • Programové vybavení. Celkem 16 programů, z toho 4 × pulsem řízený program, 6 × program řízený stoupáním a 6 × program řízený rychlostí. Funkce Count up/Count down a funkce Cool-down for Race. Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit).
 • Foliovaný displej a klávesnice počítače. Pohodlné ovládání pomocí komfortních tlačítek. Nepropustná ochrana zařízení před potem.
 • Tichý a výkonný motor. Elektromotor o maximálním trvalém výkonu 1,8 kW / 2,5 PS a maximálním záběrovém výkonu 4,6 kW / 6,4 PS. Elektronické nastavení rychlosti běhu v rozmezí 0,8-20 km/hod (po 0,1 km krocích). Elektronická regulace stoupání v rozmezí 0-12 stupňů.
 • Odpružená běžecká plocha. Běžecká dráha o rozměrech 145 × 51 cm je vhodná k chůzi nebo pro trénink osob s kratším krokem. Patentovaná technologie odpružení Shock Absorber. Boční nášlapné plochy. Výška běžecké plochy od země je pouze 16,5 cm, což garantuje vyšší bezpečnost a uživatelský komfort.
 • Manipulace s trenažérem. Běžecká plocha se dá jednoduše sklopit, manipulaci pak usnadňuje plynový tlumič. Po sklopení se aktivuje systém 4 koleček - tzv. EASY ROLLER, který výrazně zjednodušuje přepravu a manipulaci s trenažérem.
 • Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím dlaňových senzorů (součástí) nebo hrudním pásem, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství). Integrovaný přijímač signálu Cardio Puls Setu.
 • Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
 • Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 202 × 88 × 136 cm. Rozměry po sklopení (d × š × v): 106 × 88 × 185 cm.

 Trénink na běžeckém trenažéru

 • dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka
 • běžecký pás napomáhá procvičovat a formovat především dolní část těla. Běh jako takový má však vliv na celý organismus.
 • především pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, prokrvuje a posiluje svalstvo, navíc podporuje lepší trávení
 • správně vedený trénink má jeden z nejvýraznějších efektů při spalování tuku.

 Použité technologie

 • Shock Absorber
 • Systém Easy Roller
 • přijímač signálu POLAR
 • bezpečnostní STOP-pojistka

Servis a záruky

Běžecký trenažér Kettler TRACK 5, navržený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment Kettler garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod). Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce Kettler trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

 

Kde nakoupit/vyzkoušet

Doporučujeme si produkt před nákupem vyzkoušet a ujistit se, zda daný model bude plně vyhovovat, případně se o vhodnosti trenažéru předem poradit s odborníkem. Můžete se vydat přímo do naší prodejny která se nachází v Brně na ul.Drobného 45a v areálu JIP, kde lze spojit příjemné s užitečným a zde si můžete trenažér přímo vykoušet.

Kvalita značky Kettler

 • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 • DIN EN 957-1/6, třída HB
 • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV

Kettler TRACK 5 běžecký trenažér

Tréninkový počítač Technické parametry
Tréninkový čas ano
Tréninková vzdálenost ano
Celková vzdálenost pouze v servisním módu
Rychlost ano
Stupeň stoupání ano
Spotřeba energie ano
Uložení osobních dat do paměti 4 osoby
Displej / grafické zobrazení 3D Matrix, zeleně podsvícený
Snímání pulsu dlaňové senzory (součástí), hrudní pás (vol. příslušenství)
Integrovaný přijímač signálu Cardio Puls Setu ano
Počet permanentních údajů na displeji 7 funkcí
Možnost předvolby cílových hodnot ano
Pulsem řízené programy 4
Funkce Cool down / Warm up Cool down
Nepropustná foliovaná klávesnice ano
PC rozhraní KETT.NETT USB
Technické parametry Specifikace
Výkon elektromotoru: max. trvalý (kW/PS) 1,8 / 2,5
Výkon elektromotoru: max. momentální (kW/PS) 4,6 / 6,4
Elektronické nastavení rychlosti 0,8-20 km/h; po 0,1 km/h
Motorické nastavení stupně stoupání 0 až 12% (elektromotorem)
Systém odpružení běžecké plochy Shock-Absorber
Rozměry běžecké plochy (d x š) 145 x 51 cm
Odstup běžecké plochy od země 16,5 cm
Bezpečnostní STOP pojistka ano
Přepravní kolečka Easy Roller
Vyrovnávací mechanismus nerovností podlahy ano
Síťová přípojka 230V / 50Hz ano
DIN EN třídy DIN EN 957-1/6, třída HB
Pro maximální tělesnou hmotnost 140 kg
Rozměry po sestavení/sklopení (d x š x v) 186 x 88 x 137/ 106 x 88 x 185 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: