100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL/2350g kokos+čokoláda

Neohodnoceno
 
 
Tento produkt je syrovátkový proteinový koncentrát nejvyšší kvality. Protein ze stoprocentní ultrafiltrované syrovátky má nejvyšší nutriční hodnotu. Základem přípravku je ultra-mikrofiltrací připravovaná a enzymaticky čištěná bílkovina s nízkým obsahem tuku a laktózy, s obsahem laktoglobulinu, laktalbuminu, laktoferinu a imunoglobulinu. Oproti všem ostatním druhům proteinů má lepší celkový profil aminokyselin a vyšší obsah (25%) aminokyselin BCAA (leucin, isoleucin, valin).
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 550 Kč
Ušetříte 155 Kč (–10 %)
1 395 Kč    
Kód produktu PROPROF/2350/KCOK
Značka Scitec Nutrition
Kategorie Proteiny
Záruka 2 roky
 

Whey Protein Professional od společnosti Scitec Nutrition obsahuje 77 % proteinů, kde základním surovinovým zdrojem je výhradně mléčná syrovátka. Tento špičkový protein je výsledkem nejnovějších výzkumů v oblasti proteinových koncentrátů. Obsažený protein je získán ultra-mikrofiltračním procesem z bílkovin mléčné syrovátky. Představuje enzymaticky čištěný doplněk výživy s nízkým obsahem tuků a laktózy, je uzpůsoben pro maximální využití Vaším trávicím ústrojím.

100 % Whey Protein Professional je pro svaly 100 % využitelný. Obsah esenciálních aminokyselin a taktéž obsah anabolicky působících aminokyselin s vázaným řetězcem je velmi vysoký (47,5 %). V zájmu zabránění katabolickým procesům je obohacen také velkým množstvím glutaminu - každá dávka obsahuje 3,5 g glutaminu a 4,5 g BCAA.

100 % Whey Protein Professional ( sáčky ) - inteligentní řešení: Tento způsob balení dává Vaší výživě nový rozměr. Již žádné odměřování a odsypávání není nutné , vše je připraveno v jednotlivých sáčcích .

Doporučené dávkování:

doporučujeme denně 2 - 3 dávky (1 dávka 30 g), první dávku ráno nalačno, druhou 1 hodinu po tréninku a třetí před spaním.

Denně je možno užít až 4 dávky v závislosti na náročnosti tréninku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: